Bydgoszcz Śródmieście
ul. Zygmunta Krasińskiego
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
229 000
Powierzchnia
44
Cena za m²
5205
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1970
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 12 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 13 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Sprzedam bez pośredników ładne mieszkanie przy ul. Krasińskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość leży w ścisłym centrum miasta, ale ze względu na położenie (budynek wielorodzinny: oficyna) odgrodzona jest od hałasu miasta przez sąsiednią wysoką zabudowę. Okolica jest bezpieczna i spokojna (do mieszkania wchodzi się przez zamykaną elektronicznie kamienicę, a teren jest monitorowany kamerami). Sąsiedzi to głównie nowi właściciele, którzy dopiero kupili tu mieszkania lub wynajmują. Przed budynkiem rosną okazałe lipy, a Wspólnota zrewitalizowała teren zielony. W najbliższej okolicy znajdują się modne restauracje (ul. Gimnazjalna i Gdańska), apteka, piekarnia, warzywniak, fryzjer, przychodnia zdrowia, banki oraz pełna infrastruktura komunikacyjna (autobusy i tramwaje). Stary Rynek, Dworzec Główny PKP, Leśny Park Kultury i Wypoczynku, Urząd Miasta, parki miejskie oraz inne ważne miejsca są na wyciągnięcie ręki.
Mieszkanie leży w suterenie (położenie w przyziemiu budynku, kondygnacja zero) w niskim budynku wielorodzinnym i liczy 44,17 m kw. mieszkania + 1,59 m kw. przynależnego pomieszczenia, które może być zaadaptowane jako schowek na narzędzia/rower lub spiżarnię. W skład mieszkania wchodzą:
-przestronny pokój o powierzchni 25,8 m kw.
-osobna kuchnia z ładną jadalnią 13,47 m kw.
-łazienka z WC 3,3 m kw.
Do mieszkania prowadzi wspólny z sąsiednim mieszkaniem korytarz o powierzchni 1,59 m kw.
Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, posiada nowe instalacje elektryczne (2018), grzewcze (2018) i kanalizacyjne (2019). Nowe okna plastikowe, ogrzewanie miejskie (KPEC), nowe kaloryfery. Mieszkanie jest w pełni urządzone, z kompletną zabudową kuchni (meble, stół, krzesła, płyta indukcyjna, lodówka, mikrofala, zlew) i łazienki (kabina prysznicowa, sedes, umywalka, pralka, szafki). W salonie znajduje się pojemna szafa typu Komandor, rozkładany narożnik z funkcją spania dla 2-os. IKEA, stolik kawowy, pufa, półki, lustro i wieszak na płaszcze oraz kącik do pracy z biurkiem i krzesłem. Na ścianach pokoju znajduje się oryginalna cegła zaimpregnowana i pomalowana. Na podłodze i ścianach w kuchni/łazience płytki. Jadalnia pomalowana.
Nieruchomość zarządzana jest przez Wspólnotę (Bydgoscy Zarządcy Nieruchomości), która prężnie realizuje kolejne zadania w zakresie poprawiania standardów mieszkaniowych. W ramach funduszu inwestycyjno-remontowego, przygotowano: termomodernizację budynku, otynkowanie i pomalowanie elewacji, wymianę rynien, malowanie elewacji i wnętrza kamienicy prowadzącej do budynku wraz z wymianą płytek podłogowych, przygotowanie terenu zielonego przed budynkiem wraz z latarniami, wymieniona rur ściekowych, udrożnienie studzienek kanalizacyjnych, wstawienie nowych chodników, podjazdu i bramy, zainstalowanie kamer monitorujących bezpieczeństwo, zainstalowanie skrzynek na listy. Czynsz wynosi 312 zł i obejmuje: wywóz śmieci, ogrzewanie centralne, eksploatację, wodę i odprowadzanie ścieków. Wspólnota pobiera też opłatę 353 zł na fundusz remontowy, w ramach którego prowadzone są modernizacje. Ze względu na lokalizację i powierzchnię mieszkania, nadaje się ono idealnie dla singla, pary lub pod wynajem.
Zapraszam do umawiania się, aby obejrzeć na żywo i porozmawiać.
Lokal posiada odrębną księgę wieczystą, a grunty są uregulowane.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 44 m²
  • parter w 1-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 1970 roku
  • Bydgoszcz, Śródmieście, ul. Zygmunta Krasińskiego
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Bydgoszcz Śródmieście, Zygmunta Krasińskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.