Parsowo

działka siedliskowa na sprzedaż

Cena
490 000
Powierzchnia
30283
Cena za m²
16
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 1 Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 2 Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 3 Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 4 Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 5 Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 6 Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 7 Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 8 Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 9 Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 10 Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 11 Działka siedliskowa Parsowo. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Gospodarstwo jest pięknie położone w spokojnej okolicy i pobliżu lasu, na końcu wsi Parsowo w powiecie Koszalińskim. Posesja o powierzchni 3,03 hektarów, które stanowi idealne warunki na prowadzenia stadniny i agroturystyki, jest zlokalizowana 22 km od Koszalina i Kołobrzegu, umiejscowona 2 km od drogi Sczecin-Koszalin. Na terenie znajdują się dwa duże budynki gospodarcze:

Budynek 1: O powierzchni 453 m2, w którym znajdują się pomieszczenia socjalne (3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, pralnia oraz duża weranda).

Budynek 2: O powierzchni 299 m2 – poniemiecka stajnia (i pomieszczenia socjalne, 2 pokoje kuchnia i łazienka), możliwość na utrzymywanie co najmniej 15 koni.

1,2 hektarów ogrodzone są w 2/3 ogrodzeniem betonowym i 1/3 siatką, obsadzone do okoła około 2500 sztuk świerków o wysokości do 10 m, zapewniających prywatności oraz chronieniem przed wiatrem. Posiadłość obsadzona jest w sumie ok. 4000 drzew owocowych, liściastych, iglastych i krzewów. Jest również piękne oczko wodne z rybami oraz 3 oddzielone altany które stanowią perfekcyjne warunki do grillowania i zebrań socjalnych.

Dojazd drogą asfaltową, i na terenie miejsce na parking, prąd, woda miejska, przez posiadłość przechodzi kanalizacja miejska, przy wjeździe hydrant, ogrzewanie C.O. na paliwo stałe, możliwość podłączenia gazu, miejsca do przechowywania, kilka wiat gospodarczych m.in. śmietnik, kurnik i kojce dla psów.

Posesja posiada księgę wieczystą, warunki zabudowy, ekspertyzę (stan techniczny konstrukcji budynku mieszkalno–gospodarczego), dokumentację geologiczną, geodezyjną mapę sytuacyjno-wysokościową, własny transformator o mocy 40 kW, cały obiekt jest chroniony pod stałym dozorem radiowym. Teren jest oświetlony lampami z wyłącznikiem zmierzchowym. Sprzedaż z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi i meblami.

Idealne warunki na stadninę, wybieg dla koni, agroturystykę i camping. Można również tu hodować drób, króliki, uprawiać m.in.pieczarki. Cisza i spokój. Dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta.

Cena 490 tys.zł


# działka siedliskowa, ranczo, posiadłość, gospodarstwo, siedlisko, dom, mieszkanie, ziemia, ogród, stajnia, rancho, morze, hala, magazyn, dzialka budowlana, rekreacyjna, przemyskłowa, inwestycyjna, gospodarstwo rolne, rolno-budowlana

  • Parsowo, gmina Biesiekierz, powiat koszaliński
  • Działka siedliskowa o powierzchni 30283 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: inne
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Parsowo Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Dołącz do 3 milionów użytkowników i przeglądaj bazę 50 tys. ogłoszeń bez pośredników
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.