Poznań Winogrady

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
455 000
Powierzchnia
65
Cena za m²
7000
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1982
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m2 (4 niezależne pokoje i kuchnia) położonego na Os.Kosmonautów w Poznaniu. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z innymi rejonami Poznania, z pełną infrastrukturą usługowo - handlową. Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, szybki dojazd do centrum i dostęp do pełnej infrastruktury usługowo - handlowej - to mieszkanie jest idealnie dla Ciebie! Mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi oraz na cele inwestycyjne! UKŁAD MIESZKANIA - położone na III piętrze - salon wraz z wyjściem na balkon - trzy niezależne pokoje - umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD i RTV kuchnia - łazienka - osobne WC Mieszkanie dostępne - I kwartał 2022 r.
BUDYNEK Blok czteropiętrowy wraz z klatkami schodowymi został wyremontowany, odnowiony, wymieniono piony kanalizacyjne. W mieszkaniu została częściowo wymieniona instalacja elektryczna. Wyposażenie widoczne na zdjęciach wchodzi w skład ceny nieruchomości.
OPŁATY Cena czynszu wynosi 630 zł FORMA WŁASNOŚCI Mieszkanie własnościowe wraz z KW LOKALIZACJA Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z innymi rejonami Poznania. W odległości kilkuset metrów znajduje się przystanek autobusowy, skąd dojedziemy w różne rejony Poznania. Natomiast na 2022r. zaplanowano oddanie do użytkowania nowej linii tramwajowej PST, tzw. Poznański Szybki Tramwaj, dzięki czemu dojazd do centrum zajmie nam tylko 10 minut. Dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Praktycznie wszystko w zasięgu ręki: szkoła podstawowa, XX Liceum Ogólnokształcące, Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum nr 2 im. E. Raczyńskiego, przedszkola, liczne sklepy: Biedronka, Carefour, pasaż handlowy, ryneczek ze straganami, gdzie można zawsze kupić świeże warzywa i owoce, apteki, przychodnie, restauracje. W bezpośrednim sąsiedztwie Wartostrada, 1 km do największego poznańskiego parku - Cytadela. Cena: 455.000,- zł. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz bezpłatną weryfikację klientów kredytowych. Oferujemy kompleksową obsługę notarialną, doradczą i finansową transakcji. Istnieje możliwość zakupu tej nieruchomości na kredyt na atrakcyjnych warunkach. Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację! Małgorzata Wojciechowska tel. [numer] Koloseum Nieruchomości [email]
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1982 roku
  • Poznań, Winogrady
  • Balkon
  • Okna plastikowe
  • Wyposażenie: telewizor
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Poznań Winogrady Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.