Głogów

lokal na sprzedaż

Cena
zapytaj
Powierzchnia
98
Cena za m²
-
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Głogów. Zdjęcie 1 Lokal Głogów. Zdjęcie 2
Lista zdjęć

Sprzedam dobrze prosperującą firmę- klub fitness w samym centrum miasta Głogowa. Firma istnieje na rynku od 2006 roku, cieszy się dobrą opinią i zaufaniem klientów .
Lokal o powierzchni 98 m2, wyposażenie:
Grota solna o powierzchni 20 m2- pomieszczenie wyodrębnione, w pozostałej części lokalu sprzęt fitness- 2 bieżnie elektryczne, stepper, orbitrek, 4 urządzenia rolletic, 2 fotele masujące, Body Space- rowerek do ćwiczeń w podciśnieniu, solarium, łazienka, wc, dostosowane do norm.
Do dyspozycji – nazwa firmy, stronka internetowa: www.farmazdrowia.eu, umowy z wieloma zakładami pracy na terenie miasta oraz okolic.

Na pewno chciałbyś być swoim własnym szefem i prowadzić własną firmę. Sam przecież najlepiej wiesz co jest ważne i jak powinieneś pracować, tak aby być najefektywniejszym. To już ustalone. Ale pozostaje jeszcze jedna – najważniejsza kwestia. W jaką działalność się zaangażować, jak dotrzeć do nowych Klientów? Jaki będzie najodpowiedniejszy sprzęt i lokalizacja? Pytania w związku z nową działalnością się mnożą i przerażają osoby chętne do przejścia na własny rachunek.
Dlatego mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie: Sprzedajemy firmę, która istnieje od głogowskim rynku od 8 lat i ma bardzo stabilną pozycję. Grono stałych Klientów przychodzi od samego początku istnienia firmy, a nawiązana współpraca z kilkoma zakładami pracy na terenie Głogowa, Polkowic i Lubina daje świetne perspektywy na przyszłość.
Dlaczego chcemy ją sprzedać? Ponieważ mamy już inny interes, który zajmuje nam sporo czasu, a firma o której jest mowa w tym ogłoszeniu ma bardzo duży potencjał i naprawdę szkoda go zmarnować przez brak czasu właścicieli. W „pakiecie” dostaniesz nazwę i prawa do firmy, stronę internetową, bardzo atrakcyjne ulokowanie miejsca firmy, sprzęt oraz atrakcyjne umowy z wieloma zakładami pracy na terenie miasta i okolic.

  • Głogów, powiat głogowski
  • Lokal o powierzchni 98 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Głogów Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.