Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.
Ogłoszenie wstrzymane

Skrzynki
ul. Leśna
działka rekreacyjna na sprzedaż

Cena
100 000
Powierzchnia
2000
Cena za m²
50
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Skrzynki, na ulicy: Leśnej. gmina Baruchowo - woj. Kujawsko-Pomorskie, pomiędzy Gostyninem i Włocławkiem. Rejon otacza Włocławsko-Gostyniński Park Krajobrazowy i rezerwat przyrody.Nad jeziorem Skrzyneckim wypożyczyć można kajaki oraz rowery wodne, jezioro z ogólnodostępną piaszczystą plażą. Jezioro Goreńskie jest jeziorem zarybianym i bardzo czystym II klasa czystości. Okolica cicha i spokojna. Po drugiej stronie jeziora punkty gastronomiczne, smażalnia ryb i sklep spożywczy.

Działka ma powierzchnię 2000 mkw. jest ogrodzona, skrzynka pradowa na miejscu, Podłączona woda.
Połowa działki jest zalesiona. Dojście do jeziora około 250m.
Dojazd drogą utwardzoną, około 300m/400m Od drogi asfaltowej.

Aktualnie na działce znajduje sie camping, który przed sprzedażą zostanie usunięty. Właścicielem działki jestem od 25lat.  

  • ul. Leśna, Skrzynki, gmina Baruchowo, powiat włocławski
  • Działka rekreacyjna o powierzchni 2000 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Skrzynki, Leśna Poland - lokalizacja przybliżona
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.