Cieszyn Bobrek

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
296 000
Powierzchnia
66
Cena za m²
4425
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn Bobrek. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn Bobrek. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn Bobrek. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn Bobrek. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn Bobrek. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn Bobrek. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn Bobrek. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn Bobrek. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie spółdzielcze, własnościowe o pow. 66,90 m2 (pow. całkowita 85 m2).
Mieszkanie składa się z: przedpokoju, pokoju dziennego, kuchni, małego pokoju, łazienki, garderoby i balkonu.
Na poziomie górnym (na który prowadzą drewniane schody z pokoju dziennego), znajduje się duży pokój, który można przekształcić na 2 mniejsze pokoje. W pokoju tym znajduje się wbudowana obszerna przesuwna szafa. Na poziomie dolnym mieszkania wszystkie okna są plastikowe, natomiast na górnym poziomie 4 drewniane okna dachowe.
Na całej powierzchni mieszkania położone są panele podłogowe. W łazience jest wanna narożna, prysznic, toaleta i umywalka. Ściany i podłoga wyłożone są płytkami ceramicznymi.
Garderoba jest wytapetowana.
Przedpokój wyłożony płytkami ceramicznymi na podłodze, a ściana frontowa kamieniem ozdobnym.
Podobnie kuchnia, w której płytki są na podłodze oraz na ścianie między szafkami. Mieszkanie będzie bez mebli do zaaranżowania wg własnych upodobań i gustu /pozostają tylko szafki kuchenne/.
Jest to mieszkanie środkowe, stąd bardzo ciepłe. W związku z tym, że mieszkanie jest na 4 p., z balkonu rozciąga się piękna panorama na Beskidzkie góry i Cieszyn.
Do mieszkania przynależy oddzielna zamykana piwnica. Jest możliwość korzystania z ogólnodostępnej zamykanej pralni oraz wózkowni. W klatce wejściowej zainstalowany jest domofon. Obok bloku znajduje się duży parking, oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Na osiedle kursuje autobus komunikacji miejskiej (linia nr 10).
Osiedle jest ciche, bardzo spokojne i bezpieczne z dużą ilością zieleni.
Na osiedlu jest sklep spożywczy.
Zachęcam do kontaktu i możliwości obejrzenia mieszkania w soboty po południu.
Mieszkanie sprzedajemy bez pośredników. 


  • Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,90 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Cieszyn, Bobrek
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Cieszyn Bobrek Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.