Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Szczecin Śródmieście
ul. Bogumiły
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
490 000
Powierzchnia
80
Cena za m²
6125
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane w centrum Szczecina przy ulicy Bogumiły. Mieszkanie bardzo słoneczne znajduje się na 4 piętrze, powierzchnia całkowita ok 106 m2 , pow. użytkowa ok 80 m2. W skład mieszkania wchodzi, kuchnia, cztery osobne pokoje, łazienka wraz z toaletą oraz antresola (nie wliczona w metraż) w której wygospodarować można dwa dodatkowe pokoje lub jeden pokój z łazienką (dociągnięta rura kanalizacyjna oraz rurki na wodę, antresola ocieplona i zabudowana karton-gips). Ogrzewanie, ciepła i zimna woda z sieci miejskiej. W tym roku rozpocząć ma się również remont elewacji. Stan mieszkania bardzo dobry. Idealne na wynajem ze względu na liczbę pokoi, bliskość komunikacji miejskiej oraz w przyszłości węzła przesiadkowego Łękno.

Sprzedaż prywatna, bez pośredników.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 80 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy
  • Szczecin, Śródmieście, ul. Bogumiły
  • Osobna kuchnia
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Szczecin Śródmieście, Bogumiły Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.