Ciechanów
ul. Ceramiczna
działka inwestycyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
799 500
Powierzchnia
4275
Cena za m²
187
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka inwestycyjna Ciechanów, ul. Ceramiczna. Zdjęcie 1 Działka inwestycyjna Ciechanów, ul. Ceramiczna. Zdjęcie 2 Działka inwestycyjna Ciechanów, ul. Ceramiczna. Zdjęcie 3 Działka inwestycyjna Ciechanów, ul. Ceramiczna. Zdjęcie 4 Działka inwestycyjna Ciechanów, ul. Ceramiczna. Zdjęcie 5 Działka inwestycyjna Ciechanów, ul. Ceramiczna. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Spółka prawa handlowego sprzeda nieruchomość położoną w Ciechanowie przy ul. Ceramicznej 6.
Nieruchomość stanowią działka gruntowa częściowo utwardzona, ogrodzona ogrodzeniem metalowym o pow. 4275 mkw (nr ewidencyjny 194/2) zabudowana trzema budynkami o łącznej powierzchni zabudowy 900mkw (budynek warsztatowy murowany, budynek biurowo-warsztatowy murowany, wiata stalowa nieocieplana).
Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta PL1C/00024510/4. W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest pod działalność produkcyjno-usługowo-handlowa z możliwością zmiany jej przeznaczenia pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne I wielorodzinne.
Obecnie na w/w działce prowadzona jest działalność gospodarcza w zakresie produkcji konstrukcji metalowych I ślusarki budowlanej.
Działka posiada uzbrojenie tj energia elektryczna i wodę.
W najbliższym sąsiedztwie działki znajduje się gaz, kanalizacja sanitarna I deszczowa oraz droga publiczna.   • ul. Ceramiczna, Ciechanów, powiat ciechanowski
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4275 m².
  • Media: kanalizacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ciechanów, Ceramiczna Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.