Cibory

działka budowlana na sprzedaż

Cena
114 022
Powierzchnia
2426
Cena za m²
47
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 1 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 2 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 3 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 4 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 5 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 6 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 7 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 8 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 9 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 10 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 11 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 12 Działka budowlana Cibory. Zdjęcie 13
Lista zdjęć


Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Ciborach- kameralnej miejscowości składającej się z kilku domów oddalonej o 3 km od Ostródy.

Oferta okaże się szczególnie atrakcyjna dla osób, które chcą zamieszkać w spokojnym miejscu w zgodzie z naturą przy czym zależy im na dobrym skomunikowaniu z 35 tys. miastem powiatowym Ostróda. Grunt (nr ewid. 251/11) od południa otulony jest lasem liściastym zapewniającym poczucie większej prywatności. W odległości 500 m znajduje się małe jezioro Morlinek otoczone lasami państwowymi- idealny cel rodzinnych spacerów.

Uzbrojenie działki: prąd, wodociąg, kanalizacja i światłowód w drodze dojazdowej. Dojazd drogą szutrową odcinkiem o długości 275 m a następnie drogą gruntową odcinkiem 45m.     

  • Cibory, gmina Ostróda, powiat ostródzki
  • Działka budowlana o powierzchni 2426 m².
  • Długość: 43 m, szerokość: 50 m
  • Dojazd: polny, ogrodzenie: inne
  • Media: woda
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Cibory Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Dołącz do 3 milionów użytkowników i przeglądaj bazę 50 tys. ogłoszeń bez pośredników
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.