Opole Śródmieście

biuro na sprzedaż

Cena
540 000
Powierzchnia
116
Cena za m²
4631
Ogłoszenie
Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 1 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 2 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 3 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 4 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 5 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 6 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 7 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 8 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 9 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 10 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 11 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 12 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 13 Biuro Opole Śródmieście. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Dobrze utrzymany lokal użytkowy z możliwością wykorzystania na prowadzenie różnego rodzaju działalności (funkcja biurowa, gabinety lekarskie, nieuciążliwe usługi, handel itp.).

Składa się z 6 pokoi o powierzchni od 12 do 25m2, pomieszczenia socjalnego, łazienki z WC (m.in kabina prysznicowa) oraz przedpokoju.

Budynek zadbany, z 3 niezależnymi wejściami, wyposażony w windy, dostęp do internetu (światłowód), ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Istnieje również możliwość podziału na dwa mniejsze lokale z niezależnymi wejściami i np. wynajmowanie w zależności od potrzeb przyszłego Właściciela jednej, bądź obu części.

Zapraszam do obejrzenia lokalu i zadawania pytań - Marek Wolnicki tel. [numer] , 77 [numer]

Zobacz Wirtualny Spacer: [www]/virgo/305631

  • Opole Śródmieście
  • Na sprzedaż biuro o powierzchni 116,60 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Opole Śródmieście Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.