Grzybowo
ul. Spacerowa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
499 000
Powierzchnia
54
Cena za m²
9241
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2008
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Apartament mieści się na strzeżonym - zamkniętym osiedlu Bałtyk niespełna 500m od plaży. Na wprost wyjścia z osiedla możecie Państwo skierować się od razu na najbliższe zejście na plażę. Grzybowo, jest miejscowością o niezwykłych walorach wypoczynkowych, gdyż znajdziecie tam Państwo kilkadziesiąt kilometrów tras rowerowych, trasy dla rolkarzy i jedną z najpiękniejszych - piaszczystych i najszerszych plaż.

Lokal z powodzeniem był wykorzystywany przeze mnie i wynajmowany w okresie letnim pozwalająć na bardzo dobry wynik finansowy.

Przestronny apartament o powierzchni ponad 54m jest przystosowany dla 4-5 osób do najmu lub rodziny do zamieszkania na stałe. Składa się on z bardzo przyjemnego salonu, z którego mamy możliwość wyjścia na przestronny taras oraz wyjście bezpośrednio na trawę. Salon połączony jest z aneksem kuchennym. Kuchnia jest w pełni wyposażona i posiada lodówkę, zamrażarkę, płytę grzewczą. Salon od kuchni oddziela duży i wygodny stół z czterema krzesłami, w salonie znajduje się rozkładana sofa. Salon wyposażony został dodatkowo w zestaw muzyczny HiFi i telewizor co pozwala na odprężenie się i relaks. Z salonu przechodzimy do sypialni przez korytarz wyposażony w pojemną i funkcjonalną zabudowę pozwalającą na wygodne przechowanie rzeczy osobistych.
W łazience pralka, obszerna kabina prysznicowa, podwójna szafka na przybory toaletowe.

W odległości 5 km znajduje się Główny Port Kołobrzeg oraz port rybacki, w którym każdego dnia zakupicie Państwo świeże ryby. W Kołobrzegu odnajdziecie Państwo również: park linowy, baseny, promenadę, latarnię morską dostępną dla turystów oraz wiele lokali gastronomicznych o wyśmienitej kuchni.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m²
  • parter w apartamentowcu z windą z 2008 roku
  • Grzybowo, ul. Spacerowa
  • Balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Grzybowo, Spacerowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.