Jastrzębie-Zdrój
ul. Janusza Kusocińskiego
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
234 000
Powierzchnia
63
Cena za m²
3714
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Na sprzedaż M-5 (4 pokoje) o powierzchni 63m2 położone przy ulicy Kusocińskiego w bloku przy OWN. W pokojach i przedpokoju na ścianach gładzie, na podłodze panele. Kuchnia otwarta na salon, na wyposażeniu meble kuchenne. Przestronny salon z wyjściem na duży balkon.
W cenie mieszkania zostaje większość mebli, w tym m.in. 4 szafy, łóżko i meble w sypialni.
Drzwi zewnętrzne wymienione wraz z ościeżnicami.
Bardzo dobra lokalizacja bo widoku z okien czy balkonu nie przesłania inny blok. Po stronie pokoi widok na las. Duży parking i w związku z tym nie ma problemu z parkowaniem. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia, place zabaw, OWN, Lidl, Biedronka, lodowisko, hala widowiskowo sportowa. Termin opuszczenia od 4 do 6 miesięcy.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Jastrzębie-Zdrój, ul. Janusza Kusocińskiego
  • Balkon
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Jastrzębie-Zdrój, Janusza Kusocińskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.