Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
300 000
Powierzchnia
36
Cena za m²
8333
Piętro
7 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Bartodzieje przy ul Skłodowskiej 34A w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja.
W bliskiej odległości osiedlowa restauracja, apteka, żabka i niezbędne sklepy. Przystanek komunikacji miejskiej około 300metrów.

Wnętrze mieszkania w stanie dobrym. Na podłodze panele (ewentualnie do wymiany),na ścianach gładzie. Kuchnia w pełni wyposażona. Z salonu wyjście na balkon.Mieszkanie słoneczne i jasne. Okna od strony zachodniej. Do mieszkania przynależna jest piwnica około 1.5m2.. Czynsz na 1 osobę około340 złotych/m-c..
Blok w dobrym stanie technicznym. Winda. Przy budynku miejsca do parkowania auta.

Mieszkanie bez zadłużeń i wolne od zaraz.

Pośrednikom dziękujemy.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m²
  • 7 piętro w bloku z windą
  • Bydgoszcz, Bartodzieje Wielkie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Bydgoszcz Bartodzieje Wielkie, Marii Curie-Skłodowskiej Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.