Kochlice
ul. Lubińska
działka rolna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
300 000
Powierzchnia
9532
Cena za m²
31
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka rolna Kochlice, ul. Lubińska. Zdjęcie 1 Działka rolna Kochlice, ul. Lubińska. Zdjęcie 2 Działka rolna Kochlice, ul. Lubińska. Zdjęcie 3 Działka rolna Kochlice, ul. Lubińska. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

OKAZJA DLA INWESTORA!
Na sprzedaż własnościowa działka nr 187 - Kochlice, gmina Miłkowice; 10 km do Legnicy, 75 km do Wrocławia, 75 km do Lubawki, 100 km do Zgorzelca, 280 km do Berlina. Przy drodze ekspresowej S3 Lubin-Legnica.
Obecnie jest to działka rolna z możliwością zalesienia, można ją przekształcić zgodnie z przewidywaną w tej okolicy infrastrukturą. Tereny te są przeznaczone głównie pod inwestycje, min: usługi komunikacyjne, hotelarskie, handlowe, tereny przemysłowe itp. Okolica jest obecnie w trakcie rozwijania się zgodnie z potrzebami nowo wybudowanej trasy.
Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy nowo powstałej drodze ekspresowej S3 - jest to fragment trasy międzynarodowej E65, leżącej w transeuropejskim korytarzu transportowym. S3 poprowadzi południkowo od zespołu portów morskich Świnoujście-Szczecin na północy, wzdłuż zachodniej granicy kraju do granicy z Czechami. Jest to najkrótsze bezpośrednie połączenie południowej Skandynawii z północnymi Czechami (rejon Hradec Kralovych i Pardubic) oraz Pragą.
W okolicy tereny rolnicze i przemysłowe. W regionie rozwinięty przemysł górniczo-hutniczy oraz Specjalna Strefa Ekonomiczna.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego, smsowego lub mailowego. Nr telefonu proszę wybierać z prefiksem + 48.

  • ul. Lubińska, Kochlice, gmina Miłkowice, powiat legnicki
  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 9532 m².
  • Zobacz plan w serwisie geoportal.gov.pl
  • Wymiary działki: wydłużony prostokąt
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kochlice, Lubińska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.