Bydgoszcz Śródmieście
ul. Juliusza Słowackiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
225 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
5625
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1950
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

M-3 , dwu - poziomowe z miejscem postojowym, Dzielnica Muzyczna !!!
Mieszkanie znajduje się w bloku z lat 50, który przeszedł całkowitą metamorfozę od zmiany pionów wodno-kanalizacyjnych, instalacji elektrycznej poprzez remont klatek i termomodernizacje zewnętrzną budynku.

Lokal usytuowany jest na 4 piętrze i składa się z dwóch poziomów.

Poziom 1 to salon z wejściem na poddasze, zgrabna zabudowana kuchnia z sprzętami AGD typu kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, zmywarka, przestronna łazienka z kabiną prysznicową, toaletą, umywalką i pralka oraz niewielki korytarzyk, wszystko to rozmieszczone na powierzchni 22,84 m2.
Poziom 2 to przestronna doświetlona oknem dachowym sypialnia o powierzchni liczonej po podłodze ok.40 m2, po odliczeniu skosów ta przestrzeń ma około 18 m2. W tym miejscu warto nadmienić że można tu swobodnie stanąć ( Ja do osób niskich nie należę a problemu z poruszaniem nie miałam). Dodatkowym atutem jest przynależna przestrzeń strychu ok. 6 m2, którą można przeznaczyć na garderobę lub powiększyć sypialnię.

Całe umeblowanie wraz z sprzętem AGD i TV wymienione w opisie i uwidocznione na zdjęciach pozostaje w cenie transakcyjnej. Jakby tego było mało do lokalu przynależy zewnętrzne miejsce postojowe oddzielone szlabanem na pilota.

Kolejny atut tej oferty to niskie koszty opłat eksploatacyjnych, które wynoszą 270 zł i zawierają oprócz faktury za prąd wszystkie media w tym CO miejskie.

  • Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1950 roku
  • Bydgoszcz, Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Bydgoszcz Śródmieście, Juliusza Słowackiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.