Poznań Rataje
ul. Milczańska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
479 900
Powierzchnia
42
Cena za m²
11426
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2020
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 15 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 16 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 17 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 18 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 19 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Rataje, ul. Milczańska. Zdjęcie 20
Lista zdjęć

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na zamkniętym osiedlu z ochroną w nowej inwestycji Budimexu - Polanka Milczańska, która została zakończona w IV kwartale 2019 roku.

Przy budynku jest bardzo duży dziedziniec, na którym został zaplanowany plac rekreacyjny oraz ławki w otoczeniu drzew i zielonych klombów. Rzadko spotykane na nowych osiedlach rozmiary dziedzińca sprawiają, że odległość pomiędzy poszczególnymi częściami budynku jest naprawdę duża ? co sprzyja poczuciu intymności i przestrzeni. Zielony plac z kolei ma być miejscem miłych sąsiedzkich spotkań. Wejścia do klatek schodowych będą zlokalizowane właśnie od części wewnętrznej.

MIESZKANIE
Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z:
- salonu (17,25 m2)
- sypialni (9,56 m2)
- kuchni (6,53 m2)
- holu (5,75 m2)
- łazienki (3,77 m2)
- balkonu (4,38 m2)
Do mieszkania przynależy platforma parkingowa dodatkowo płatnazł.

LOKALIZACJA
?Polanka Milczańska? położona jest w obrębie Łaciny w dzielnicy Rataje. Od ścisłego centrum dzieli ją zaledwie dwa i pół kilometra, które można przejść spacerem lub pokonać tramwajem, który średnio co cztery minuty zatrzymuje się na przystanku tuż obok osiedla. Jej położenie umożliwia szybkie przemieszczanie się do innych dzielnic Poznania, a także na błyskawiczny wyjazd z miasta.
Ta świetnie skomunikowana lokalizacja przypadnie do gustu zarówno rodzinom z dziećmi, seniorom, jak i młodym ludziom, dopiero rozpoczynającym dorosłe życie. Położony w pobliżu kampus Politechniki Poznańskiej to także dodatkowy atut w przypadku kupna mieszkania pod wynajem.

W pobliżu nie brakuje także terenów rekreacyjnych. Spacerowicze, biegacze i rowerzyści z pewnością docenią bliskość Malty oraz niewielką odległość do rzeki, przy której co roku przybywa nowych ścieżek Wartostrady. Nad jeziorem Maltańskim często organizowane są zawody sportowe. To właśnie tutaj znajdują się słynne na całą Wielkopolskę Malta Ski, gdzie o każdej porze roku można pojeździć na nartach, oraz Termy Maltańskie, gdzie można potrenować pływanie lub zrelaksować się w części SPA&fun.

W najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo małych sklepików, piekarni, cukierni, aptek, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, a także gabinetów lekarskich oraz prywatnych przedszkoli. Aby zrobić większe zakupy, nie trzeba wyruszać daleko ? dwa centra handlowe zapewniają dostępność znanych marek odzieżowych, kosmetycznych czy jubilerskich, a pobliski dyskont spożywczy pozwala na zaopatrzenie lodówki.
W obu galeriach znajdują się kina, kawiarnie i restauracje.

Zapraszam na prezentację mieszkania!

_____________________________________________________
Agencja VanDer Haus Nieruchomości zapewnia pełną obsługę transakcji oraz bezpłatną pomoc w zakresie finansowania zakupu nieruchomości!
_____________________________________________________
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Treść ogłoszenia oparta na informacjach podanych przez właściciela nieruchomości.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m²
  • 4 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku
  • Poznań, Rataje, ul. Milczańska
  • Balkon, garaż, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: lodówka
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Poznań Rataje, Milczańska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.