Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Magdalenka
ul. Lipowa 35
działka rolno-budowlana na sprzedaż

Cena
710 000
Powierzchnia
1800
Cena za m²
394
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Do sprzedania działka przy ul. Lipowej 35, w Magdalence, gmina Lesznowola, o powierzchni 1800 m2.  Działka z przeznaczeniem budowlanym, leśna z prawem budowy, pod budownictwo jednorodzinne. Długość: 60 m, szerokość 30 m. Posiada Plan Zagospodarowania Przestrzennego, możliwy podział. Kształt prostokąt.
Działka ma ogrodzenie z siatki oraz muru i drewna.

Media:
- woda miejska w drodze
- prąd w drodze
- gaz w drodze
- kanalizacja miejska w drodze

Do działki prowadzi bezpośrednio droga asfaltowa. W tej chwili na działce nie ma żadnej zabudowy, ale są drzewa. Odległość od Warszawy wynosi ok. 20 km., którą można bardzo szybko pokonać trasą S8. Do Dworca Zachodniego dojedziemy w kwadrans!

Magdalenka to pierwsza osada powstała poprzez zalesienie nieużytków okolic Warszawy z funduszy publicznych Królestwa Polskiego. W obecnej postaci Magdalenka powstała na początku lat 30. XX wieku. Ówczesny właściciel Piotr Dmowski postanowił stworzyć wzorcowe osiedle mieszkaniowe. Na skutek podziału zalesione działki w starej części Magdalenki mają równą powierzchnięm2. Obecnie większość starej części Magdalenki zabudowana jest głównie nowymi lub odnowionymi rezydencjami.
W latach 70. XX wieku Magdalenka była prestiżowym miejscem, w którym dacze budowali przedstawiciele najwyższych władz PRL m.in. wicepremier Franciszek Szlachcic lub gwiazda polskiej sceny Violetta Villas...
W Magdalence znajduje się ośrodek rządowy, gdzie w latach 1988 i 1989, w okresie poprzedzającym rozmowy Okrągłego Stołu toczyły się rokowania między stroną rządową, której przewodniczył Czesław Kiszczak, a stroną "solidarnościową", której przewodził Lech Wałęsa.

Magdalenka to prestiżowe miejsce dla ludzi ceniących spokój, otoczenie lasu i intymność wobec sąsiadów!

Gorąco polecam!  

  • ul. Lipowa 35, Magdalenka, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński
  • Działka rolno-budowlana o powierzchni 1800 m².
  • Długość: 60 m, szerokość: 30 m
  • Dojazd: asfalt
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Magdalenka, Lipowa 35 Poland - lokalizacja dokładna
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp:
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.