Gorzów Wielkopolski
ul. Poznańska
hala/magazyn na sprzedaż

Cena
680 000
Powierzchnia
115
Cena za m²
5913
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Gorzów Wielkopolski, ul. Poznańska. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Gorzów Wielkopolski, ul. Poznańska. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Gorzów Wielkopolski, ul. Poznańska. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Gorzów Wielkopolski, ul. Poznańska. Zdjęcie 4 Hala/magazyn Gorzów Wielkopolski, ul. Poznańska. Zdjęcie 5 Hala/magazyn Gorzów Wielkopolski, ul. Poznańska. Zdjęcie 6 Hala/magazyn Gorzów Wielkopolski, ul. Poznańska. Zdjęcie 7 Hala/magazyn Gorzów Wielkopolski, ul. Poznańska. Zdjęcie 8 Hala/magazyn Gorzów Wielkopolski, ul. Poznańska. Zdjęcie 9 Hala/magazyn Gorzów Wielkopolski, ul. Poznańska. Zdjęcie 10 Hala/magazyn Gorzów Wielkopolski, ul. Poznańska. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Sprzedam warsztat 115m2 z bramą wjazdową o wysokości 4,3m. Dom- dwa niezależne mieszkania, 80m2 i 50m2 , które można bezproblemowo połączyć. Działka usługowo-mieszkaniowa (zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego) o pow. 24ary. Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wlkp. przy głównej drodze wyjazdowej na Poznań (ul. Poznańska 52). Więcej informacji pod nr tel.  Nie odpowiadam na majle i smsy.

  • ul. Poznańska, Gorzów Wielkopolski
  • Hala/magazyn o powierzchni 115 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Gorzów Wielkopolski, Poznańska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.