Dębinka

siedlisko na sprzedaż

Cena
350 000
Powierzchnia
200
Cena za m²
1750
Pow. działki
3399
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2009
Ogłoszenie
siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 1 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 2 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 3 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 4 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 5 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 6 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 7 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 8 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 9 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 10 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 11 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 12 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 13 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 14 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 15 siedlisko, 5 pokoi Dębinka. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

0% PROWIZJI.

W sprzedaży siedlisko mieszkalne położone wewnątrz kameralnej wsi Dębinka (gmina Miłomłyn). Nieruchomość położona jest w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu, dzięki czemu może zostać przekształcona na cele turystyczne (np. gospodarstwo agroturystyczne, turystyka wiejska).

Dębinka to miejscowość składająca się z kilkunastu domów ulokowana wzdłuż kanału Elbląskiego, w sąsiedztwie lasów oraz w pobliżu kilku lokalnych jezior (jez. Karnickie 1,3km, jez. Gil Wielki 1,5km, jez. Kocioł 2,6km, jez. Jaśkowskie 3km) oraz najdłuższego w Polsce jeziora Jeziorak- tylko 4km. Wieś jest znakomicie skomunikowana z krajem za pośrednictwem węzła drogowego na trasie E7, który znajduje się na wysokości miasta Miłomłyn w odległości zaledwie 5km.
Nieruchomość składa się z działki ewid. nr 15 o pow. 0,3399 ha, która w całości jest ogrodzona i zabudowana jest nowym domem oddanym do użytku w 2009r. o pow. użytkowej około 100m2 (dom w trakcie wykańczania), nowo wybudowanym garażem z dwoma bramami i dodatkowym poddaszem do adaptacji, przedwojennym domem (kwalifikuje się do generalnego remontu, odtworzenia lub rozbiórki) oraz przedwojenną oborą z czerwonej cegły.

Dębinka położona jest w sąsiedztwie (4km) turystycznego miasteczka Miłomłyn, które w 2016r. uzyskało status obszaru ochrony uzdrowiskowej. To wszystko stwarza wspaniałe możliwości wypoczynku, rozrywki i rekreacji. W Miłomłynie znajduje się między innymi hotel-uzdrowisko, szkoły, kościół, sklepy, ośrodek zdrowia, stadion miejski, boisko typu orlik, stacja paliw.

Istnieje możliwość dokupienia działki ewid. nr 42 o pow. 2,0925 ha, która obecnie jest łąką. Posiada linię brzegową 150mb kanału Elbląskiego oraz 330mb linii brzegowej lokalnej rzeczki Korbajny. Przy północno-zachodniej granicy działki jest most nad kanałem dzięki czemu grunt jest dobrze skomunikowany z pozostałą częścią gospodarstwa.

Cena podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację.

  • Dębinka, gmina Miłomłyn, powiat ostródzki
  • Siedlisko o powierzchni 200 m², 5 pokoi, wybudowany w 2009 roku
  • Działka 3399 m²
  • Budynek w stanie do wykończenia
  • Bez piwnicy, garaż na 2 samochody
  • Materiał budowy: cegła
  • Dojazd: polny
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Dębinka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.