Wrocław Krzyki
ul. Sąsiedzka
garaż/miejsce parkingowe na sprzedaż

Cena
63 000
Powierzchnia
18
Cena za m²
3500
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Garaż/miejsce parkingowe Wrocław Krzyki, ul. Sąsiedzka. Zdjęcie 1 Garaż/miejsce parkingowe Wrocław Krzyki, ul. Sąsiedzka. Zdjęcie 2 Garaż/miejsce parkingowe Wrocław Krzyki, ul. Sąsiedzka. Zdjęcie 3 Garaż/miejsce parkingowe Wrocław Krzyki, ul. Sąsiedzka. Zdjęcie 4 Garaż/miejsce parkingowe Wrocław Krzyki, ul. Sąsiedzka. Zdjęcie 5 Garaż/miejsce parkingowe Wrocław Krzyki, ul. Sąsiedzka. Zdjęcie 6 Garaż/miejsce parkingowe Wrocław Krzyki, ul. Sąsiedzka. Zdjęcie 7 Garaż/miejsce parkingowe Wrocław Krzyki, ul. Sąsiedzka. Zdjęcie 8 Garaż/miejsce parkingowe Wrocław Krzyki, ul. Sąsiedzka. Zdjęcie 9 Garaż/miejsce parkingowe Wrocław Krzyki, ul. Sąsiedzka. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Na sprzedaż garaż indywidualny, z osobną bramą, zamykany w podziemiu budynku mieszkalnego przy ul. Sąsiedzkiej we Wrocławiu. Sąsiaduje bezpośrednio z ul. Partynicką, Braterską i Przyjaźni, czyli miejscami znacznie zatłoczonymi przez ilość parkujących aut . Nie jest to miejsce postojowe, tylko osobna nieruchomość o powierzchni 18 mkw z własną KW. Wjazd do podziemia przez dwie bramy na pilota. Doprowadzone oświetlenie, garaż wyczyszczony i odmalowany, stąd możlwiość dodatkowej aranżacji pod wygodną komórkę lokatorską. Samochód sedan o długości 5 m oraz drugi w kombi wskazane na zdjęciu pokazowo celem przedstawienia realnych gabarytów garażu. Koszt utrzymania miesięcznie to 18 zł (wspólnota) , podatek roczny 145 zł

Otwarte miejsca postojowe wynajmowane są na tym osiedlu za 300 zł, wskazane indywidualne garaże za 400-500 zł/mc, tak więc w  przypadku inwestycji stopa zwrotu wyniesie 7-8% rocznie (więcej niż na wynajmowanym mieszkaniu!)

  • ul. Sąsiedzka, Wrocław Krzyki
  • Na sprzedaż garaż/miejsce parkingowe o powierzchni 18 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław Krzyki, Sąsiedzka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.