Poznań Podolany
ul. Druskienicka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
395 000
Powierzchnia
38
Cena za m²
10141
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Podolany, ul. Druskienicka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Podolany, ul. Druskienicka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Podolany, ul. Druskienicka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Podolany, ul. Druskienicka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Podolany, ul. Druskienicka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Podolany, ul. Druskienicka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Podolany, ul. Druskienicka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Podolany, ul. Druskienicka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam nowe, pachnace swiezoscia mieszkanie na nowo wybudowanym, zamknietym i strzezonym osiedlu na ulicy Druskienickiej. Mieszkanie jest w pelni wyposazone i sklada sie z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, lazienki, korytarza i duzego balkonu. W poblizu osiedla znajduja sie tereny zielone z trasami rowerowymi prowadzacymi do jezior Rusalka, Strzeszynek i Kiekrz. Przy osiedlu jest przystanek autobusowy linii 183 i 160, zapewniajacy dogodne polaczenie z centrum miasta. Niedaleko znajduja sie sklepy: Biedronka, Spar, Lidl, Rossmann, Galeria Podolany, Sp nr 62 i 1, zlobki, przedszkola. Czynsz 350 zl plus prad.
Prosze o kontakt wylacznie pod numerem telefonu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,95 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Poznań, Podolany, ul. Druskienicka
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Poznań Podolany, Druskienicka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.