Okmiany

działka budowlana na sprzedaż

Cena
120 000
Powierzchnia
2100
Cena za m²
57
Ogłoszenie
Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 1 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 2 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 3 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 4 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 5 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 6 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 7 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 8 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 9 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 10 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 11 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 12 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 13 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 14 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 15 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 16 Działka budowlana Okmiany. Zdjęcie 17
Lista zdjęć

Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane na nowym osiedlu w świetnie rozwijającej się miejscowości Okmiany.
Działki położone są w kompleksie 43 działek położonych w malowniczej okolicy na wzgórzu pod lasem, w niedalekiej bliskości osiedla domów wielorodzinnych. Doskonała lokalizacja miejscowości koło autostrady A4 oraz centrum logistycznego Amazon to kolejne atutu nieruchomości.
Działki budowlane o powierzchni 20-21 arów w regularnym kształcie prostokąta lub trapezu z dostępem do drogi wewnętrznej, łączącej się z drogami publicznymi.
W granicy kompleksu działek znajdują się linie energetyczne, telekomunikacyjne, ciepłownicza i wodociągowe. W najbliższej przyszłości zrealizowane zostanie podłączenie sieci energetycznej oraz wodociągowej dla wszystkich działek.
Przeznaczenie terenu wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego - symbol 1-MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Maksymalna wysokość zabudowy - budynki mieszkalne 10 m
Dachy - dwuspadowe lub wielospadowe, symetryczne, o nachyleniu połaci
dachowych pod kątem od 30 do 45 stopni, kryte dachówką matową lub innym materiałem imitującym dachówkę w kolorach czerwieni, czerni lub grafitu
Maksymalna powierzchnia zabudowy - 30%
Okolica idealna dla osób ceniących ciszę i spokój, a także stawiających na rozwój zawodowy. Piękne tereny do aktywnego uprawiania sportu, jazdy na rowerze. Okoliczne lasy bogate w grzyby i jagody. W pobliżu strefa ekonomiczna oraz liczne miejsca pracy. Łatwy dojazd do głównych miast i miejscowości w regionie - wjazd na autostradę A4:
Bolesławiec - 17,00 km
Osła - 6,00 km
Chojnów - 13,5 km
Legnica - 30,6 km

CENA: 120 000 zł
Wynagrodzenie dla biura pokrywa strona sprzedająca !!! Kupujący nie płaci prowizji!
OSOBA PROWADZĄCA:
Margareta Lubacz  Zapraszam na prezentację!
Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
__________
POTRZEBUJESZ KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI?
Pomagamy Klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego, dopasowując najlepszą opcję spośród ofert wszystkich banków dostępnych na rynku.
Sprawdź swoją zdolność bez stresu i zupełnie za darmo!
Dział Kredytów Domo.Expert
Aleksandra Bartoszek

  • Okmiany, gmina Chojnów, powiat legnicki
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2100 m².
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: woda
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Okmiany Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.