Gdańsk Śródmieście
ul. Podwale Przedmiejskie
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
615 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
9609
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1962
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Podwale Przedmiejskie. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Podwale Przedmiejskie. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Podwale Przedmiejskie. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Podwale Przedmiejskie. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Podwale Przedmiejskie. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Podwale Przedmiejskie. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Podwale Przedmiejskie. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Lokal jest propozycją dla tych Państwa, którzy cenią sobie bliskość Starego Miasta. Chcą korzystać z kultury i rozrywki jakie oferuje Śródmieście i Stare Miasto. Dzięki świetnej lokalizacji jest to idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny, jak również pod kątem inwestycyjnym na najem krótko- i długoterminowy.Istnieje możliwość podzielenia lokalu na 2 niezależne apartamenty.Ekspozycja okien jest jednostronna południowo-zachodnia.W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 balkony, 2 pomieszczenia piwniczne.Atuty:• lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana,• bliskie otoczenie Starego Miasta i innych atrakcji kulturalnych, turystycznych,• odnowiony budynek,• mieszkanie nie wymaga dużych nakładów finansowych,• zaplecze handlowo-usługowe,• bliskość przedszkoli, szkół i przychodni.Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, dodatkowo system monitoringu wizyjnego na zewnątrz budynku, przed wejściem i w holu wejściowym oraz na parterze budynku.Budynek posiada piwnice, zamykane pomieszczenie na rowery i wózki.Istnieje możliwość zakupu garażu za dodatkową opłatą.Zapraszam na prezentację.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m²
  • 4 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1962 roku
  • Gdańsk, Śródmieście, ul. Podwale Przedmiejskie
  • Balkon, piwnica, możliwość dokupienia garażu, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Śródmieście, Podwale Przedmiejskie Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.