Łódź Stoki

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
529 000
Powierzchnia
55
Cena za m²
9533
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2018
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 16 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 17 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Stoki. Zdjęcie 18
Lista zdjęć

KUPUJ BEZPIECZNIE
OFERTA LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI

OPIS NIERUCHOMOŚCI: W spokojnej okolicy, pomiędzy ulicami Pomorską i Telefoniczną, powstała prestiżowa inwestycja mieszkaniowa - Pomorska Park. Osiedle o nowoczesnej i eleganckiej architekturze wkomponowało się w otoczenie i stało się idealnym miejscem do zamieszkania dla osób w każdym wieku. Inwestycja Pomorska Park to przestronne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej, zielonej okolicy, między ulicami Pomorską i Telefoniczną. Takie usytuowanie zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Z pobliskiego przystanku tramwajowego można wygodnie dojechać do Śródmieścia, Polesia i Łodzi Górnej. Droga samochodem do centrum zajmuje zaledwie 10 minut. W kwadrans można dojechać do dworca PKP Łódź Fabryczna i do łódzkiej Manufaktury. Ulica Pomorska łączy się z drogą krajową numer 14, którą można dojechać do Strykowa i Łowicza oraz do węzła autostrady A2 biegnącej w kierunku Warszawy i Poznania. W bliskim sąsiedztwie osiedla funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe. W zasięgu ręki znajdują się również: przedszkole, szkoła podstawowa, liceum oraz wydziały Uniwersytetu Łódzkiego. Osoby spragnione wypoczynku wśród zieleni mają do wyboru kilka okolicznych parków. Lokalizacja osiedla pozwala mieszkańcom na aktywny udział w życiu kulturalnym miasta. W zasięgu krótkiej przejażdżki samochodem znajdują się: Muzeum Fabryki przy ulicy Drewnowskiej, Muzeum Animacji Se-ma-for przy ulicy Targowej i Muzeum Włókiennictwa Biała Fabryka przy ulicy Piotrkowskiej

OPIS POMIESZCZEŃ:

Urokliwy apartament składa się z pokoju dziennego z wyjściem na taras , aneksu kuchennego, sypialni, gabinetu, łazienki z WC oraz przedpokoju.

Dodatkowo na tym samym piętrze znajduje się komórka .

Powierzchnia apartamentu : 55,49 m2
Powierzchnia komórki :,09 m2

Pomieszczenia:
W pokoju dziennym na podłodze deska barlinecka , ściany gładzone pomalowane, częściowo podwieszany sufit z oświetleniem halogenowym, wyjście na taras ( 10 m2), klimatyzacja;

Aneks kuchenny: na podłodze gres , meble kuchenne w zabudowie z wyposażeniem w cenie ;

W sypiali na podłodze deska barlinecka , ściany gładzone pomalowane, przestronna szafa w zabudowie;

W gabinecie na podłodze deska barlinecka , ściany gładzone pomalowane;

Łazienka z WC: prysznic, wykończenie glazura i terakota, wysokiej jakości armatura;

W przedpokoju na podłodze gres, przestronna szafa w zabudowie ( głęboka);

Czynsz : około 490 zł;

Forma władania: własność ( lokal stanowiący odrębną nieruchomość);

2 Miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym podziemnym - płatne dodatkowo 70 tys. zł.( każde po 35 tys. zł);

Termin przekazania: maj 2022 r.

Cena podlega negocjacji ;

Pomagamy w sprawnym otrzymaniu kredytu hipotecznego;

Kontakt:

Adrian Lisiecki

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,49 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2018 roku
  • Łódź, Stoki
  • Taras, możliwość dokupienia garażu, aneks kuchenny
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: klimatyzacja
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana 6 dni temu
Łódź Stoki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.