Prószków

lokal na sprzedaż

Cena
750 000
Powierzchnia
200
Cena za m²
3750
Rok budowy
2000
Ogłoszenie
Lokal Prószków. Zdjęcie 1 Lokal Prószków. Zdjęcie 2 Lokal Prószków. Zdjęcie 3 Lokal Prószków. Zdjęcie 4 Lokal Prószków. Zdjęcie 5 Lokal Prószków. Zdjęcie 6 Lokal Prószków. Zdjęcie 7 Lokal Prószków. Zdjęcie 8 Lokal Prószków. Zdjęcie 9 Lokal Prószków. Zdjęcie 10 Lokal Prószków. Zdjęcie 11 Lokal Prószków. Zdjęcie 12 Lokal Prószków. Zdjęcie 13 Lokal Prószków. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu gastronomiczno-mieszkalnego zlokalizowanego na prószkowskim rynku.
Wolnostojący budynek o powierzchni około 200m2 posadowiony jest na działce 2,8 ara.
Na parterze budynku do dyspozycji mamy: salę konsumpcyjną, bufet, magazyn, szatnię i toalety.
Na piętrze mamy cztery pokoje (obecnie dwa mniejsze i jeden duży), dwa pomieszczenia przygotowane pod łazienki i dwa magazynki.
Do budynku przylega duży (około 110m2), częściowo zabudowany taras.
Istnieje możliwość przekształcenia obiektu na cele mieszkalne, teren na którym znajduje się nieruchomość objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczony symbolem MW - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne lub usługi.
Polecamy i zapraszamy na prezentację.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji! Obsługa tej nieruchomości objęta jest licencją państwową nr 13670 oraz ochroną ubezpieczeniową gwarantowaną przez PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.
Zainteresowała Cię ta oferta? Dzwoń! Udzielamy bezpłatnej pomocy kredytowej!

NOTA PRAWNA: Informacje dotyczące opisu oferty podane są przez właściciela nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

  • Prószków, powiat opolski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 200 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Prószków Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.