Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Wrocław Karłowice
ul. Rowerowa
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
335 000
Powierzchnia
37
Cena za m²
8862
Piętro
11 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1978
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam bezpośrednio jasne mieszkanie-kawalerkę z pięknym widokiem na Odrę I zielone Karłowice. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, sklepy (lidle, żabki, aldi, biedronka, supermarket, piekarnie), ogrodzone place zabaw, boiska, park, apteki, kościoły, gabinety kosmetyczne i fryzjerskie, banki, fitness kluby, stacje benzynowe, paczkomaty, myjnie, pizzerie, restauracje. Bardzo dobre skomunikowanie rowerem miejskim, tramwajami (8, 7, 15, 1), wieloma autobusami, szybki wylot na autostradę A8 (węzeł Wrocław Północ) oraz na obwodnicę śródmiejską.
W najbliższej okolicy przepiękne i rozległe tereny zielone (wały, beach bary) idealne do spacerów, biegania, jazdy na rowerze, szerokie i gładkie ścieżki rowerowe (rollkarze). Teren bezpieczny powodziowo. Mieszkanie zostało ok.10 lat temu gruntownie wyremontowane i posiada samodzielną, jasną kuchnię (10,2m.kw.), pokój (15,8m.kw), łazienkę (4,6m.kw.) i przedpokój (7,7m.kw.). Do mieszkania przynależy piwnica (ok.4m.kw.), komórka lokatorska (ok.4m.kw.) na półpiętrze oraz nieograniczony dostęp do suszarni na tym samym piętrze. Istnieje możliwość zainstalowania klimatyzacji. Cena do negocjacji.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37,80 m²
  • 11 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1978 roku
  • Wrocław, Karłowice, ul. Rowerowa
  • Piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wrocław Karłowice, Rowerowa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.