Borki

działka budowlana na sprzedaż

Cena
705 000
Powierzchnia
8816
Cena za m²
80
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Borki. Zdjęcie 1 Działka budowlana Borki. Zdjęcie 2 Działka budowlana Borki. Zdjęcie 3 Działka budowlana Borki. Zdjęcie 4 Działka budowlana Borki. Zdjęcie 5 Działka budowlana Borki. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Sprzedam działkę MN/U o wymiarach 70x88x92x127 położoną w miejscowości Borki gmina Radzymin bezpośrednio przy drodze powiatowej w bardzo ładnej okolicy , blisko lasu 500m i Zalewu Zegrzyńskiego 4,6 km. Powstająca obwodnica Radzymina łącząca ul. Przemysłową z trasą S8 znajduje się zaledwie 5 min drogi samochodem. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla nowo projektowanych działek ustalono następujące wielkości: minimum 1500 m2 dla zabudowy wolnostojącej, minimum 800 m2 dla zabudowy bliźniaczej, minimum 500 m2 dla zabudowy szeregowej i wysokość zabudowy 10 m. Sprzedam całość.

  • Borki, gmina Radzymin, powiat wołomiński
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8816 m².
  • Szerokość: 10 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Borki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.