Bydgoszcz Fordon
ul. Czesława Nieduszyńskiego
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
220 000
Powierzchnia
31
Cena za m²
7097
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Fordon, ul. Czesława Nieduszyńskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Fordon, ul. Czesława Nieduszyńskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Fordon, ul. Czesława Nieduszyńskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Fordon, ul. Czesława Nieduszyńskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Fordon, ul. Czesława Nieduszyńskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Fordon, ul. Czesława Nieduszyńskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Fordon, ul. Czesława Nieduszyńskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Bydgoszcz Fordon, ul. Czesława Nieduszyńskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam,

Sprzedam BEZ POŚREDNIKÓW kawalerkę na pierwszym piętrze w niskim bloku na osiedlu Przylesie przy ulicy Nieduszyńskiego. Kawalerka w standardowym układzie 31m z przynależną piwnicą, wpisaną w akt notarialny. Blok zarządzany przez Spółdzielnię Mieszkaniową Komunalni. Niskie koszty utrzymania (czynsz latem 300, zimą 400zł miesięcznie). Mieszkanie ciepłe ze zwrotami za ogrzewanie.

Stan mieszkania, jak na zdjęciach -wymaga całościowego remontu, ale też da się komfortowo mieszkać w obecnym stanie.

Atutem jest lokalizacja, blok znajduje się na uboczu- minutę do "fordońskich górek" a jednocześnie obok znajduje się pełna infrastruktura : 3 minuty do Polo Marketu, Aptek, sklepów i przystanku autobusowego przy ul.Twardzickiego (linie 69,83,89, 32N). W pobliżu Centrum Onkologii w Bydgoszczy i Centrum PARIS. Spacerem można dojść do UTP.
Mieszkanie posiada księgę wieczystą.
Meble mogą pozostać na wyposażeniu.

Oferta prywatna- pośrednikom dziękujemy!

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Bydgoszcz, Fordon, ul. Czesława Nieduszyńskiego
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Bydgoszcz Fordon, Czesława Nieduszyńskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.