Świdnica
ul. gen. Władysława Sikorskiego
działka budowlana na sprzedaż

Cena
140 000
Powierzchnia
800
Cena za m²
175
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Świdnica, ul. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 1 Działka budowlana Świdnica, ul. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 2 Działka budowlana Świdnica, ul. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 3 Działka budowlana Świdnica, ul. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Sprzedam działkę bez pośredników w najlepszej lokalizacji w Świdnicy przy ul. Generała Władysława Sikorskiego. Działka jest uzbrojona – prąd na działce, kanalizacja w drodze, przyłącze gazowe przy działce. Wymiary 0,0800 ha 71/6 + udział w drodze wewnętrznej 71/3. W planach UM zaplanowane jest wybudowanie całej infrastruktury towarzyszącej pod przyszłe osiedle. Atutem terenu jest bliski dostęp do drogi wyjazdowej w kierunku Wrocławia – Wałbrzycha – Strzegomia.

  • ul. gen. Władysława Sikorskiego, Świdnica, powiat świdnicki
  • Działka budowlana o powierzchni 800 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Świdnica, gen. Władysława Sikorskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.