Mielec Nowy Mielec
ul. Spółdzielcza
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
275 000
Powierzchnia
54
Cena za m²
5093
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1972
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie wraz z garażem murowanym - w oferowanej cenie mieszkania.

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, bez założonej indywidualnej księgi wieczystej (zaleta!)

Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku przy ulicy Spółdzielczej 8. Blok znajduje się na działce nr 2907/4, nr KW 66468/3. Blok ocieplony, klatka schodowa z domofonem.

Powierzchnia mieszkania - 53,7 m2: przedpokój (5,7 m2), 3 pokoje (8,70, 9,94 i 15,91 m2), kuchnia (9,77 m2), łazienka (3,68 m2).

Mieszkanie jest bardzo przestronne, ustawne i słoneczne.

Duży, widokowy, otwarty na stronę południowo-wschodnią balkon (2,85 m2), z którego widać garaż.

Wymieniono trzy z czterech okien na plastikowe. Łazienka remontowana w roku 2011. Kocioł gazowy cwu wymieniony w roku 2018. W pokojach na podłodze oryginalna drewniana mozaika z roku 1972. Mieszkanie przeznaczone jest do generalnego remontu.

Dostęp do sieci kablowej i internetu. Do mieszkania należy piwnica 1,9 m2.

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Kopernika przy ulicy Jagiellończyka i Skargi. Dogodny dostęp do punktów handlowo-usługowych, aptek, szkoły, przedszkola, żłobka, dworca autobusowego i kolejowego.

Miejsca parkingowe blisko klatki schodowej są zawsze dostępne, z dobrym dojazdem i wyjazdem spod bloku i z miasta, nawet w godzinach szczytu.

Razem z mieszkaniem oferta obejmuje w komplecie i powyższej cenie, własnościowy garaż (16 m2), w zespole garażowym przy ul. Jagiellończyka 21. Garaż z kanałem i stołem warsztatowym. Zespoły garażowe znajdują się na działce nr 2903/4, nr KW 74508/5

Miesięczne koszty utrzymania mieszkania z CO i bez mediów (także bez wywozu nieczystości, zużycia wody zimnej, ubezpieczenia) to około 400 zł – w tym 200 zł miesięczna opłata za CO. Koszt eksploatacji garażu: około 40 zł.

Oferta od bezpośredniego właściciela.

Serdecznie zapraszam do przesyłania zapytań, ofert i do negocjacji. Oferty można składać SMS-em lub telefonicznie, na numer telefonu kontaktowego

Łączna cena za mieszkanie i garaż: 275 tysięcy. Rozważana jest sprzedaż osobno mieszkania, a osobno garażu.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1972 roku
  • Mielec, Nowy Mielec, ul. Spółdzielcza
  • Balkon, piwnica, garaż, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Mielec Nowy Mielec, Spółdzielcza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.