Warszawa Targówek
ul. Zielone Zacisze
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
423 000
Powierzchnia
39
Cena za m²
10846
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2007
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Zielone Zacisze. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Zielone Zacisze. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Zielone Zacisze. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Zielone Zacisze. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Zielone Zacisze. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Zielone Zacisze. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Zielone Zacisze. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Zielone Zacisze. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Zielone Zacisze. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Zielone Zacisze. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Targówek, ul. Zielone Zacisze. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Zielone Zacisze. Jedyne od dawna mieszkanie, o takim metrażu na prestiżowym osiedlu Zielone Zacisze . Spokojne i bardzo zadbane osiedle położone tuż przy planowanej za ok rok stacji metra M2 Kondratowicza i 25 minut do istniejącej już stacji metra Trocka.
Blok z 2007 roku, 5 piętrowy. Pachnące czyste klatki, klimatyczne patia. Osiedle chronione i monitorowane, blisko stadnina i dużo terenów zielonych Zacisza .
Dwa pokoje z tarasem na wysokim parterze. Taras duży 7 m i ustawny. Okna drewniane. Bloki z cegły . Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie odświeżane miesiąc temu. Do mieszkania przynależy spora 4,5 metrowa komórka lokatorska na -2 , która jest składową częścią nieruchomości i jest dodatkowo płatna 20 000 zł. Niski czynsz ok. 310 zł już z zaliczkami na media. Mieszkanie idealne na inwestycję pod wynajem jak również do zamieszkania.
Do zrobienia cały aneks kuchenny - w tym momencie nie ma nic.
Księga wieczysta, pełna własność.
PROSZĘ O NIE KONTAKTOWANIE SIĘ AGENCJI . SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m²
  • parter w 5-piętrowym bloku z windą z 2007 roku
  • Warszawa, Targówek, ul. Zielone Zacisze
  • Taras, piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Warszawa Targówek, Zielone Zacisze Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.