Lębork Centrum
ul. Czołgistów
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
253 000
Powierzchnia
52
Cena za m²
4865
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1960
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Lębork Centrum, ul. Czołgistów. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork Centrum, ul. Czołgistów. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork Centrum, ul. Czołgistów. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork Centrum, ul. Czołgistów. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork Centrum, ul. Czołgistów. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork Centrum, ul. Czołgistów. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork Centrum, ul. Czołgistów. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork Centrum, ul. Czołgistów. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ładne mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ul. Czołgistów, o powierzchni 52 m2. Lokal usytuowany jest na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych, jest po generalnym remoncie- wymieniono instalacje (elektryczną, hydrauliczną oraz gazową) , okna (PCV) oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, na ścianach gładzie, tapety, podłogi (panele, wykładziny dywanowe, terakota). Składa się z przedpokoju, trzech ustawnych, pokoi, zabudowanej kuchni, łazienki oraz balkonu. Do mieszkania przynależą dwie piwnice. W pobliżu nieruchomości znajdują się miejsca parkingowe oraz cała infrastruktura – budynki użyteczności publicznej i instytucje usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola, sklepy.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku
  • Lębork, Centrum, ul. Czołgistów
  • Balkon, piwnica
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Lębork Centrum, Czołgistów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.