Szczecin Pomorzany
ul. 9 Maja
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
342 500
Powierzchnia
47
Cena za m²
7200
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1970
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. 9 Maja. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. 9 Maja. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. 9 Maja. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. 9 Maja. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. 9 Maja. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. 9 Maja. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. 9 Maja. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. 9 Maja. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. 9 Maja. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. 9 Maja. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Pomorzany, ul. 9 Maja. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość znajdująca się na Pomorzanach przy ul. 9 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Lokal posiada 47,57m i składa się z: salonu z balkonem typu francuskiego, sypialni z małą garderobą, łazienki z prysznicem, kuchni z oknem oraz przedpokoju. Na podłodze w pokojach są panele, a w pozostałych pomieszczeniach kafle. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe. Charakter własności: spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Czynsz obecnie wynosi 472 zl, są zwroty za wodę i ogrzewanie. Mieszkanie w stanie dobrym, gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica ok 4m. Wokół budynku liczne miejsca parkingowe. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się sklepy, żłobek, przedszkola, sala bankietowo weselna, place zabaw. Okolica spokojna, dużo zieleni i miejsc do spacerów. Zapraszam do kontaktu. Oferta bez pośredników.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,57 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku
  • Szczecin, Pomorzany, ul. 9 Maja
  • Osobna kuchnia
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 3 dni temu
Szczecin Pomorzany, 9 Maja Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.