Poznań Łazarz
ul. Gąsiorowskich
lokal na sprzedaż

Cena
197 000
Powierzchnia
31
Cena za m²
6334
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Poznań Łazarz, ul. Gąsiorowskich. Zdjęcie 1 Lokal Poznań Łazarz, ul. Gąsiorowskich. Zdjęcie 2 Lokal Poznań Łazarz, ul. Gąsiorowskich. Zdjęcie 3 Lokal Poznań Łazarz, ul. Gąsiorowskich. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Posiadam lokal usługowy o powierzchni około 31,1 m.kw usytuowany w przyziemiu kamienicy przy ulicy Gąsiorowskich (blisko skrzyżowania z ul. Głogowską) w Poznaniu.
W lokalu od lat prowadzona jest działalność typu beauty (salon fryzjerski, stylizacja paznokci, salon kosmetyczny).
Lokal jest odnowiony i wynajmowany, przynosi stały dochód. Sprzedaż w ramach posiadanych udziałów w kamienicy. Udziały pokrywają w 100% zajmowaną powierzchnię. Procedura zniesienia współwłasności, co się z tym wiąże, zakładania ksiąg wieczystych na poszczególne lokale - w toku. Dobra lokalizacja, wejście od ulicy (jedno okno-witryna). Istnieje możliwość przyłączenia sąsiedniego pomieszczenia (wysoka piwnica/powierzchnia wspólna) o powierzchni około 11 m.kw (lokal z oknem) i powiększenia salonu niskim kosztem. Przyłączenie na zasadzie najmu od zarządcy budynku (MPGM). Niskie koszty posiadania. Lokal idealny na usługi związane z pielęgnacją urody lub każde inne. Czytelny adres. Parkingi ogólnodostępne w pasie drogowym. Cena do negocjacji. Możliwa zamiana na inną nieruchomość. Szczegóły oferty na stro nie wu wu wu ur na no krop ka pe el

  • ul. Gąsiorowskich, Poznań Łazarz
  • Lokal o powierzchni 31,10 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Poznań Łazarz, Gąsiorowskich Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.