Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Dymaczewo Nowe

działka rekreacyjna na sprzedaż

Cena
22 000
Powierzchnia
250
Cena za m²
88
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Witam, sprzedam działkę w Dymaczewie Nowym. Dzierżawa wieczysta i prawo pierwokupu. Na działce znajduje się domek holenderski posiada salon, 2 sypialnie z szafkami, łazienkę, i kuchnia. Oprócz domku na działce jest camping 3 osobowy, łącznie jest 11 miejsc do spania. Szambo 3000 litrów, solar słoneczny. Możliwość podłączenia prądu sąsiedzi mają, jest hydrofor. Działka znajduje się blisko jeziora, około 5 min do najbliższej przystani oraz 10 min do plaży strzeżonej. Działka będzie wysprzatana Kiedy znajdzie się chętny.
Działka posiada 250 m2

  • Dymaczewo Nowe, gmina Mosina, powiat poznański
  • Działka rekreacyjna o powierzchni 250 m².
  • Media: szambo
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana 5 dni temu i zaktualizowana przedwczoraj
Dymaczewo Nowe Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.