Oleśnica Centrum
ul. Bratnia
6-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
550 000
Powierzchnia
169
Cena za m²
3245
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 1 Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 2 Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 3 Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 4 Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 5 Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 6 Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 7 Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 8 Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 9 Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 10 Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 11 Mieszkanie 6-pokojowe Oleśnica Centrum, ul. Bratnia. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Przepiękne, stylowe 6-cio pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Oleśnicy.
Cały parter domu.
Mieszkanie o powierzchni 169,5 m2 znajduje się w cichej części Podzamcza w Oleśnicy, w kamienicy na parterze z werandą i ogrodem. W skład mieszkania wchodzi 6 pokoi, łazienka, kuchnia z dużą spiżarnią, duży przedpokój oraz dodatkowe WC. W całym mieszkaniu zachowano oryginalne elementy zdobień tj. oryginalne drewniane okna z dekorami, okiennice, deski na podłogach, drewniane stylowe drzwi. Do mieszkania przynależy piękny ogród z nasadzeniami o powierzchni około 125 m2 na który wychodzi się z salonu poprzez odrestaurowaną werandę-12 m2. Centralne ogrzewanie (nowy piec CO na węgiel, możliwość podłączenia pieca gazowego), dwie piwnice, alarm, duży strych z możliwością adaptacji na mieszkanie.
Mieszkanie zajmuje cały parter budynku co daje możliwość podzielenia mieszkania na dwa a nawet trzy niezależne lokale.
Dodatkowym atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Znajduje się ono w centrum Oleśnicy, wśród zieleni, w pobliżu Zamku i parku.
Mieszkanie idealnie nadaje się np. na kancelarię, gdzie jednocześnie można mieszkać i prowadzić działalność gospodarczą; przedszkole - dzięki obszernym pokojom, dwóm wyjściom, w tym jednym do ogrodu.
Polecam i zapraszam   Informacje zamieszczone w ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter orientacyjny i mogą ulec zmianie.

  • Mieszkanie 6-pokojowe o powierzchni 169,50 m²
  • parter w 2-piętrowej kamienicy
  • Oleśnica, Centrum, ul. Bratnia
  • Taras, piwnica, ogródek, osobna kuchnia
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Oleśnica Centrum, Bratnia Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.