Łódź Teofilów
ul. Plantowa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
215 000
Powierzchnia
38
Cena za m²
5658
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Plantowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Plantowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Plantowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Plantowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Plantowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Plantowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Plantowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Plantowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Plantowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Plantowa. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Przedstawiam ofertę sprzedaży bez pośredników 2 pokojowego mieszkania mieszczącego się na 4p.w bloku przy ul. Plantowej na Teofilowie(Żabieniec). Mieszkanie ma pow.użytkową 38mkw, balkon,komórka lokatorska. Wejście do kuchni jest z pokoju z balkonem,pokoje są takiej samej wielkości. Okna wymienione. Mieszkanie jest widne. Wokół jest pełna infrastruktura handlowa i usługowa,ryneczek a przy tym zieleń do spacerów. Spokojne sąsiedztwo. Cena 215 tys.zł do negocjacji. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej,oddzwonię.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Łódź, Teofilów, ul. Plantowa
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Łódź Teofilów, Plantowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.