Łódź Widzew
ul. Józefa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
319 000
Powierzchnia
41
Cena za m²
7 731
Piętro
4
Rok budowy
1968
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Józefa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Józefa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Józefa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Józefa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Józefa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Józefa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Józefa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Józefa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Józefa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Józefa. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Oferujemy do sprzedaży odświezone M3 z balkonem na Starym Widzewie tuż przy parkach Baden-Powella i 3-go Maja. Z uwagi na bliskość CKD i kampusu Uniwersytetu Łódzkiego jest to świetna propozycja dla studentów.

Mieszkanie na czwartym piętrze w "punktowcu", dobre położenie dla osób prowadzących aktywny tryb zycia. Szybki dostęp do trasy W-Z i komunikacji miejskiej, co pozwala nam sprawnie dotrzeć do centrum. Dodatkowo przystanek kolejowy Łódź Niciarniana dosłownie 200 m od bloku. Park Boden Powella 3 minuty spacerem. W bliskiej odległości również wiele mniejszych sklepów oraz Centrum Handlowe "Tulipan". Sporym atutem będzie powstająca w pobliżu "Widzewska Manufaktura".

Mieszkanie gruntownie odświeżone z nową instalacją elektryczną, nie wymaga remontu, co pozwoli zaoszczędzić wiele czasu i nerwów.

Odrębna własność z księgą wieczystą. Czynsz około 500 PLN.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu!

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,26 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty z 1968 roku
  • Łódź, Widzew, ul. Józefa
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Widzew, Józefa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.