Mielec
ul. Mariana Pisarka
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
275 000
Powierzchnia
57
Cena za m²
4791
Piętro
8 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Mielec, ul. Mariana Pisarka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec, ul. Mariana Pisarka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec, ul. Mariana Pisarka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec, ul. Mariana Pisarka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec, ul. Mariana Pisarka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec, ul. Mariana Pisarka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec, ul. Mariana Pisarka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec, ul. Mariana Pisarka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Witam,

Oferuję do sprzedania mieszkanie na ul. Pisarka w Mielcu (Os. Lotników) o powierzchni  57,4 m2 w cenie 275 000 zł (do negocjacji).
Mieszkanie posiada bardzo jasną kuchnię wraz z jadalnią,  3 oddzielne pokoje, łazienkę oraz osobne WC. Posiada również niedawno odnowiony balkon. Niedawno też wykonany był generalny remont łazienki oraz WC wraz z hydrauliką. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Drzwi wejściowe antywłamaniowe.
Z okien można zobaczyć całą panoramę Mielca i okolic, a jednocześnie (w przypadku rodzin z małymi dziećmi) czuć się bezpiecznie ze względu na zabezpieczenie wszystkich okien wraz z drzwiami balkonowymi, przed otwarciem przez dziecko. Mieszkanie jest bardzo jasne, co w okresie jesienno-zimowym jest ogromnym atutem. Natomiast w letnie gorące dni można czuć się komfortowo ze względu na zamontowaną w mieszkaniu klimatyzację. Ciężkie np. zakupy, czy też wózek dziecięcy nie stanowi problemu ze względu na windę (w czasie jej serwisu/konserwacji można skorzystać z windy drugiej klatki). Dodatkowym tutaj atutem jest  cisza na piętrze, ponieważ większość osób przemieszcza się windą. Do mieszkania przynależy również piwnica. Umeblowanie i wyposażenie, które ma pozostać, do uzgodnienia.
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia, place zabaw i sklepy.
Zapraszam do obejrzenia !

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,40 m²
  • 8 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1980 roku
  • Mielec, ul. Mariana Pisarka
  • Balkon, piwnica
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Mielec, Mariana Pisarka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.