Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza

bliźniak na sprzedaż

Cena
359 000
Powierzchnia
140
Cena za m²
2564
Pow. działki
600
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
bliźniak Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza. Zdjęcie 1 bliźniak Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza. Zdjęcie 2 bliźniak Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza. Zdjęcie 3 bliźniak Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza. Zdjęcie 4 bliźniak Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza. Zdjęcie 5 bliźniak Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza. Zdjęcie 6 bliźniak Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej - ok 140 m2 - prawa polówka - wykończona na zewnątrz, w środku stan surowy, zrobione pierwsze wylewki. Dom położony w ładnej okolicy nowych domów jednorodzinnych, na osiedlu Kolonia Robotnicza, przy granicy miasta. Działka po jedną połową to ok 600 m2.
Na parterze kuchnia (15m2) otwarta na salon, salon (25m2), łazienka, garaż (21m2), kotłownia. Na piętrze 3 sypialnie (21m2, 24m2, 15m2), łazienka, strych.
Dom budowany w wysokim standardzie - dla siebie - z materiałów najwyższej jakości - cegła, pustak ceramiczny, podwójny mur, w środku ocieplony styropianem, z zewnątrz watą szklaną - ekonomiczny w utrzymaniu. Dach pokryty dachówką ceramiczną Roben z połyskiem, okna z Oknoplastu. Zagospodarowany ogród, liczne nasadzenia ozdobne oraz owocowe, kostka brukowa, ogrodzenie, elektryczna brama. Nieruchomość dodatkowo w najbliższym czasie zostanie rozdzielona na pół ogrodzeniem. (Druga polówka ma wjazd na posesje z drogi bocznej).

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane, dziękuję biurom nieruchomości (sprzedaż wyłącznie prywatna, nie jestem zainteresowana współpracą).

  • Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, powiat ostrowiecki
  • Bliźniak o powierzchni 140 m²
  • Działka 600 m²
  • Budynek w stanie wysoki standard
  • Garaż
  • Dach: dachówka
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.