Władysławowo

segmentowiec na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
750 000
Powierzchnia
162
Cena za m²
4630
Pow. działki
334
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2007
Ogłoszenie
segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 1 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 2 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 3 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 4 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 5 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 6 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 7 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 8 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 9 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 10 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 11 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 12 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 13 segmentowiec, 7 pokoi Władysławowo. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej 3 piętrowy, niepodpiwniczony. Położony w bliskiej okolicy Ocean Parku. Rozkład pomieszczeń w budynku jest następujący: parter - garaż, łazienka, kotłownia i pokój, pierwsze piętro: 2 pokojowe samodzielne mieszkanie składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki i tarasu, drugie piętro: 2 pokoje z własnym węzłem sanitarnym, jeden z pokoi jest dodatkowo wyposażony w aneks kuchenny i balkon, trzecie piętro to także 2 pokoje z własnym węzłem sanitarnym, jeden z pokoi jest wyposażony w aneks kuchenny. Doskonały pod działalność związaną z wynajmem sezonowym lub całorocznym.

  • Władysławowo, powiat pucki
  • Na sprzedaż segmentowiec o powierzchni 162 m², 7 pokoi, wybudowany w 2007 roku
  • Działka 334 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
  • Balkon, bez piwnicy, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: beton komórkowy, dach: blacha, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Władysławowo Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.