Stalowa Wola Charzewice

działka inwestycyjna na sprzedaż

Cena
469 000
Powierzchnia
2470
Cena za m²
190
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka inwestycyjna Stalowa Wola Charzewice. Zdjęcie 1 Działka inwestycyjna Stalowa Wola Charzewice. Zdjęcie 2 Działka inwestycyjna Stalowa Wola Charzewice. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Witam,

sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną / inwestycyjną.

Nieruchomość składa się z trzech działek budowlanych położonych w Stalowej Woli - Rozwadowie (ulica Sandomierska) przy głównej drodze relacji Stalowa Wola - Sandomierz.

Bardzo dobra lokalizacja - w niedalekiej odległości od działek rynek w Rozwadowie, którego trwa rewitalizacja, Muzeum Regionalne oraz park w Charzewicach. Kilkaset metrów do obwodnicy miasta i ok. 5 minut drogi do galerii Vivo i centrum miasta.

Działki uzbrojone w media prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet światłowodowy. Na miejscu przystanek komunikacji miejskiej, zmodernizowane oświetlenie, nowo wybudowany pas drogowy. Nieruchomości ogrodzone, wolne od zabudowań, czyste do zagospodarowania według swoich upodobań i planów. Dojazd do działek z dwóch stron (ul. Sandoimerska i Przedwiośnie) Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Powierzchnia wszystkich trzech działek wynosi prawie 25 arów.

Bez pośredników - kupujący nie płaci prowizji.

Zapraszam do kontaktu.

  • Stalowa Wola Charzewice, powiat stalowowolski
  • Działka inwestycyjna o powierzchni 2470 m².
  • Długość: 25 m
  • Media: kanalizacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Stalowa Wola Charzewice Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.