Gdańsk Morena
ul. Bulońska
6-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
650 000
Powierzchnia
76
Cena za m²
8553
Piętro
9 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 6-pokojowe Gdańsk Morena, ul. Bulońska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 6-pokojowe Gdańsk Morena, ul. Bulońska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 6-pokojowe Gdańsk Morena, ul. Bulońska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 6-pokojowe Gdańsk Morena, ul. Bulońska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 6-pokojowe Gdańsk Morena, ul. Bulońska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 6-pokojowe Gdańsk Morena, ul. Bulońska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 6-pokojowe Gdańsk Morena, ul. Bulońska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 6-pokojowe Gdańsk Morena, ul. Bulońska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 6-pokojowe Gdańsk Morena, ul. Bulońska. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Gotowiec inwestycyjny. Chcielibyśmy Państwa zainteresować ofertą mieszkania, które zostało przygotowane i zaaranżowane pod inwestycję najmu. Jest to zatem świetna nieruchomość inwestycyjna, gotowa do wykorzystania pod wspomnianą wyżej funkcję.
Mieszkanie o powierzchni 76 m2 znajduje się na IX piętrze budynku 11 piętrowego z windą, skąd rozpościera się panoramiczny widok Gdańska.
Mieszkanie  jasne, dwustronne, z balkonem.
W mieszkaniu po zmianie aranżacji uzyskano 6 oddzielnych pokoi, łazienkę, przedpokój oraz wydzieloną w nim funkcję kuchni. ( w tym sprzęt AGD)
Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska.
Miejsca parkingowe ogólnodostępne przy budynku.
Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem, w ramach którego każdy pokój zaopatrzony jest w kanapę, biurko ( bądź stolik) z krzesłem, półki, ewentualnie komodę. 
Mieszkanie znajduje się w Gdańsku w dzielnicy Morena przy ul. Bulońskiej, w samym sercu dzielnicy.
Jest ona doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami Trójmiasta, czy centrum poprzez linie zarówno autobusowe, tramwajowe jak i pobliże kolei metropolitalnej.
Dzielnica z bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, a także pobliskimi terenami rekreacyjnymi.
Mieszkanie w obecnej chwili z pełnym obłożeniem najmu, który można przejąć.
Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta,  zapraszamy do kontaktu telefonicznego. celem uzyskania szczegółowych informacji i umówienia się na prezentację.
Pełna i kompleksowa obsługa transakcji. Pomagamy także w uzyskaniu finansowania na zakup.
Gorąco polecam
__________________________
Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest LUBIEŃSKA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Gdańsku, ul. Przytulna 20B/10, 80-176 Gdańsk. Pani/Pana/Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia na jego rzecz usług oraz wykonania umowy pośrednictwa nieruchomości. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowią przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku [RODO]. Podane przez Panią/Pana/Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, niezbędny do zabezpieczenia możliwości dochodzenia roszczeń. W każdym czasie uprawnieni są Państwo do dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Uprawnienia te mogą Państwo realizować korespondencyjnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora danych narusza przepisy prawa, uprawnieni są Państwo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże, bez ich podania nie będzie możliwe wykonanie na Państwa rzecz umowy/usługi.

  • Na sprzedaż mieszkanie 6-pokojowe o powierzchni 76 m²
  • 9 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1980 roku
  • Gdańsk, Morena, ul. Bulońska
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Morena, Bulońska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.