Warszawa Wola

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
372 008
Powierzchnia
28
Cena za m²
13286
Piętro
parter
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 9 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 10 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 11 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Wola. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

MDP Partners przedstawia: Jasną, dobrze doświetloną kawalerkę. Składającą się z widnego i dużego pokoju z wnęką - dwa duże okna. Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię z oknem, kwadratowy przedpokój  z szafą wnękową. Łazienka z wc, oraz wanną. Mieszkanie jest świeżo po remoncie.Okna od strony kuchni, oraz jedno z pokoju wychodzą na stronę południową, drugie okno w salonie od strony wschodniej.Możliwość podłączenia  internetu i telewizji. Okolica jest atrakcyjna, pełna zieleni np: Park na Moczydle. Świetnie skomunikowana: tramwaj, autobus, metro. W pobliżu znajdują się sklepy, apteka, przychodnia, ośrodek sportowy. Wszystko na miejscu, bardzo blisko. Zapraszamy na prezentacje,Sandra Hankus MDP Partners.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m²
  • parter w 3-piętrowym budynku z 1980 roku
  • Warszawa, Wola
  • Osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Warszawa Wola Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.