Wrocław Kuźniki

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
319 000
Powierzchnia
34
Cena za m²
9382
Piętro
3
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Kuźniki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Kuźniki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Kuźniki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Kuźniki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Kuźniki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Kuźniki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Kuźniki. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Na sprzedaż duża kawalerka z osobną kuchnią, dużą łazienką, przedpokojem. Mieszkanie jest jasne i zarazem przytulne. Media -prąd, woda ciepła i zimna, ogrzewanie, internet światłowodowy (m.in.Netia). W mieszkaniu wyposażona kuchnia, łazienka z wanną, dwie szafy wnękowe (w przedpokoju oraz ogromna w pokoju). Mieszkanie na 3 pietrze 4 kondygnacyjnego budynku. Z wolną hipoteką. Bardzo blisko przystanek MPK. Polomarket, warzywniak, Żabka w bezpośrednim sąsiedztwie. 850m do Lidla, 3 km do Magnolii, 3 km do Futura Park. Dużo zieleni. Nieopodal stacja kolejowa -szybki transport do centrum. Parking osiedlowy.Cena : 319 000Interesuje Państwa  zakup tego mieszkania?Proszę o kontakt pod nr. tel.numer oferty biura 230/11527/OMSExpresowy Sprzedawca: inż. Sylwia Sowińskae-mail: Agencja Nieruchomości S&T Nieruchomości

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym budynku z 1980 roku
  • Wrocław, Kuźniki
  • Osobna kuchnia
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław Kuźniki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.