Świdnica

działka rekreacyjna na sprzedaż

Cena
16 000
Powierzchnia
262
Cena za m²
61
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Świdnica. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Świdnica. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Świdnica. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Świdnica. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Świdnica. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Świdnica. Zdjęcie 6 Działka rekreacyjna Świdnica. Zdjęcie 7 Działka rekreacyjna Świdnica. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Witam, na sprzedaż posiadam działkę ROD w miejscowości Świdnica. Działka o powierzchni 262 m. Działka jest już przygotowana do sezonu zimowego. Na działce znajduje się woda, w przyszłym roku ma być założony prąd. Altana posiada wiatę, dwa pomieszczenia, piwniczka, okna plastikowe z kratami. Rosną drzewka owocowe: młoda gruszka, śliwa, młoda jabłoń, krzewy agrestu, drzewka ozdobne,iglaki. Zapraszam do obejrzenia.

  • Świdnica, powiat świdnicki
  • Działka rekreacyjna o powierzchni 262 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Świdnica Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.