Szukaj Dodaj

 Kraków Grzegórzki, ul. Cystersów - Mieszkanie 2-pokojowe · 46 m² · 1 piętro Ogłoszenie wstrzymane

Cena: zapytaj ogłoszeniodawcę
Cena: zapytaj ogłoszeniodawcę
Skorzystaj z formularza po prawej stronie lub zadzwoń: tel. 123337976
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,79 m²
  • 1 piętro w budynku z windą z 2016 roku
  • Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Lokal numer D12, Termin odbioru: 2016 IV kw.
Cordia Cystersów Garden powstaje przy ulicy Cystersów 20, pomiędzy osiami komunikacyjnymi miasta - Aleją Pokoju a ulicą Mogilską. Osiedle oddalone jest zaledwie 3 minuty od Ronda Mogilskiego i Ronda Grzegórzeckiego.

Centralna lokalizacja gwarantuje komfortowy dostęp do szkół i przedszkoli a także sklepów i punktów usługowych. Po większe zakupy i do kina można wybrać się do oddalonej o 3 km Galerii Kazimierz, CH M1, czy CH Plaza.

Cordia Cystersów Garden to nowoczesne, starannie zaprojektowane osiedle w centrum Krakowa. Zostało stworzone z myślą o ludziach aktywnych, rodzinach z małymi dziećmi i tych wszystkich, którzy pragną spokojnego miejsca do odpoczynku, a jednocześnie łatwego dostępu do centrum miasta. Pierwszy etap inwestycji zostanie oddany na koniec 2016 roku.

Układ budynków otaczających wewnętrzny ogród daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Układ ten pozwolił także wygospodarować miejsce na duży plac zabaw oraz przenieść cały ruch samochodowy do części podziemnej.

Więcej o inwestycji

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania Cordia Kraków
Mieszkania Cordia Cystersów Garden Kraków
Mieszkania 2-pokojowe Cordia Cystersów Garden Kraków
Kraków Grzegórzki, Cystersów Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.