Świdnica
ul. Okrężna
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
305 000
Powierzchnia
59
Cena za m²
5135
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica, ul. Okrężna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica, ul. Okrężna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica, ul. Okrężna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica, ul. Okrężna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica, ul. Okrężna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica, ul. Okrężna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica, ul. Okrężna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica, ul. Okrężna. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Na sprzedaż komfortowe ustawne i słoneczne (okna na 3 strony) 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Okrężnej na 3 ostatnim piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, materiały użyte do remontu wysokiej jakości, ogrzewanie gazowe - nowy piec. Niski czynsz nie przekraczający kwoty 200 zł. Mieszkanie składa się z kuchni, 3 pokoi (największy pokój o wymiarach 5x5 metrów), osobno WC i łazienka, W mieszkaniu zamontowana klimatyzacja. W przedpokoju duża szafa z drzwiami przesuwanymi. Meble kuchenne na wymiar z zamontowaną zmywarką, piekarnikiem, kuchenką i okapem.
Do mieszkania jest przynależna piwnica.
Czysta klatka schodowa, raz w tygodniu sprzątana.
Cicha i spokojna okolica, dogodna lokalizacja, nie ma problemu z miejscem do zaparkowania auta.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,40 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowej kamienicy
  • Świdnica, ul. Okrężna
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Świdnica, Okrężna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.