Obłaczkowo

hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
1 950 000
Powierzchnia
400
Cena za m²
4875
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2018
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 5 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 6 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 7 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 8 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 9 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 10 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 11 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 12 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 13 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 14 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 15 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 16 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 17 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 18 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 19 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 20 Hotel/pensjonat Obłaczkowo. Zdjęcie 21
Lista zdjęć

Podmiotem sprzedaży jest obiekt pełniący funkcję trzygwiazdkowego pensjonatu. Świetne położenie to wielka zaleta oferowanego miejsca. Położony jest niedaleko Wrzesińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej gdzie znajduje się nowo wybudowana fabryka VW. Bliskość krajowej drogi nr 15 łączącej północ z południem, „Autostrady Wolności” A2 oraz drogi krajowej 92 łączących Berlin dalej Poznań z Warszawą podkreślają świetne umiejscowienie pensjonatu.

Sam obiekt wybudowany jest zgodnie z najnowszymi trendami budownictwa. Warto podkreślić wykorzystanie nowoczesnych materiałów zapewniających m. in. izolacje cieplną ograniczającą straty ciepła, niski poziom przenikania dźwięku z zewnątrz, itp. Przed obiektem znajduje się parking na około 15 samochodów ogrodzony płotem do zwiększenia bezpieczeństwa parkowanych pojazdów. Na wyłożony kostką dziedziniec można się dostać jedną z dwóch bram. Oprócz miejsc parkingowych na podwórzu można znaleźć bogatą roślinność, liczne drzewa, krzewy oraz kwiaty oprócz pięknego wyglądu pełnią rolę bariery dźwiękowej. Budynek w kształcie litery „U” pokryty jest dwuspadowym dachem wykończonym blachodachówką oraz otynkowaną oraz pomalowaną elewacją. Plastikowe okna w brązowym kolorze, a także rolety antywłamaniowe dopełniają całość.

Do budynku można wejść jednym z trzech wejść. Wejście główne prowadzi przez ganek, niedługi korytarz do salonu, który pełni funkcję: recepcji, jadalni, przestrzeni wypoczynkowej. Zimą można spędzić w nim czas przy kominku z ciepłą herbatą, natomiast latem drzwi tarasowe pozwalają wyjść na taras np. w celu zjedzenia posiłku, wypicia zimnego napoju w cieniu parasola czy biesiadowania przy grillu. Na tej samej kondygnacji znajdują się również pomieszczenia socjalno - biurowe, zaplecze kuchenne, dwa pokoje 2 - 3 osobowe i jeden dwuosobowy. Obiekt budowany był etapowo. Nowa część budynku została oddana w pierwszym kwartale 2018r. W jej wnętrzu usytuowane są cztery pokoje dwu osobowe oraz apartament na 3 osoby. Na pierwszym piętrze jeden pokój jednoosobowy, dwa dwuosobowe i jeden trzyosobowy. W obydwu częściach znajdują się niezależne wejścia, klatki schodowe, mniejsze pokoje bez łazienki służące jako składziki na pościel. Wszystkie pokoje, oprócz dwóch małych, wyposażone są w łazienki - w każdej kabina prysznicowa, umywalka, sedes, grzejnik konwektorowy - i wygodne meble: łóżka jednoosobowe, dające się połączyć w łoża małżeńskie w razie potrzeby, biurka, szafy i oczywiście telewizor LCD. Do każdego pokoju doprowadzony jest sygnał: naziemnej telewizji cyfrowej, telewizji satelitarnej, telefoniczny. W sumie 13 pokoi i 25 miejsc noclegowych z możliwością powiększenia. Ocieplone poddasze jest częściowo zagospodarowane, posiada możliwość adaptacji na użytkowe. Całość obiektu ocieplana jest piecem gazowym nowej generacji. Pensjonat posiada przyłącze wodno - kanalizacyjne, telekomunikacyjne, energetyczne, gazowe.

Budynek został tak zaprojektowany aby jego obecną funkcję pensjonatu można było w łatwy sposób przekształcić w inną, w zależności od nowego nabywcy. Warto również podkreślić, że parter budynku jest przyjazny osobą niepełnosprawnym. Bardzo ważnym atutem tej nieruchomości jest położenie w bliskości węzła komunikacyjnego, o którym celowo wspominamy na wstępie. Polecamy.

Powierzchnia gruntu 1494m2

Powierzchnia użytkowa budynku 400m2

  • Obłaczkowo, gmina Września, powiat wrzesiński
  • Na sprzedaż hotel/pensjonat o powierzchni 400 m² na działce o powierzchni 1494 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Obłaczkowo Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.