Gubin
ul. Wyzwolenia
hala/magazyn na sprzedaż

Cena
2 450 000
Powierzchnia
2000
Cena za m²
1225
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Gubin, ul. Wyzwolenia. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Gubin, ul. Wyzwolenia. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Gubin, ul. Wyzwolenia. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Nieruchomość znajduje się na terenie objętym Specjalną Strefą Ekonomiczną. Strategiczna lokalizacja - strefa przygraniczna. Hala o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym będzie pozwalać na wysokie składowanie. Obiekt będzie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów z zakresu magazynowania oraz logistyki w zasięgu międzynarodowym. Konstrukcja wykonana z nowej płyty warstwowej PIR 100 w kolorze RAL 9007, spełniającej normy bezpieczeństwa z zakresu ppoż. Posadzki betonowe bezpyłowe, bramy wjazdowe z punktu zero marki Hormann. Przy hali parking oraz plac manewrowy, którego rozmiary pozwolą na odbiór dużej ilości rozładunków. Zapewnione bezpieczeństwo dzięki ogrodzeniu marki BETAFENCE - światowego lidera ochrony mienia. Powierzchnia biurowa oraz socjalna na życzenie klienta. Możliwość przystosowania obiektu wg oczekiwań klienta we wszelkie systemy magazynowe dostępne na rynku.. Oddanie obiektu do użytku: luty/marzec 2021 roku. Elastyczne warunki współpracy. Cena podlega negocjacji. 

  • ul. Wyzwolenia, Gubin, powiat krośnieński
  • Hala/magazyn o powierzchni 2000 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Gubin, Wyzwolenia Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.